DOSPEL Sp. z o.o.
ul. Główna 188,
42-280 Częstochowa

Dyrektor Generalny Dospel: Ireneusz Piasecki i.piasecki@dospel.com
Asystentka Dyrektora Generalnego Dospel: +48 697-698-325
(34) 370 30 00 wew.116
Dział obsługi klienta:Izabela Kluska: zamowienia2@dospel.com +48 (34) 370 30 00 wew. 117
Dział obsługi klienta: zamowienia3@dospel.com +48 (34) 370 30 00 wew. 118
Dział HR: Paulina Lipowska p.lipowska@dospel.com +48 (34) 370 31 06
+48 697 883 416
Dział marketingu: Tobiasz Depczyński t.depczynski@dospel.com +48 (34) 370 31 08
+48 603 932 549
Serwis: serwis@dospel.com +48 (34) 370-31-11
Wysyłka krajowa: magazyn@dospel.com +48 (34) 370 31 31
+48 (34) 370 31 32
Wysyłka export: magazyn2@dospel.com +48 (34) 370 31 30
Dział zakupów: Beata Gęsiarz: b.gesiarz@dospel.com +48 783 690 140
+48 (34) 370 30 30 wew. 201
Dział zakupów: Kamila Różycka: k.rozycka@dospel.com +48 (34) 370 30 30 wew. 201
Dział exportu: export@dospel.com +48 (34) 365 98 43
Kierownik działu export: Patrycja Kała p.kala@dospel.com
Sklep online dospel24@dospel.com
Przedstawiciele handlowi
Imię Nazwisko numer telefonu e-mail Region działania
Mirosław Gralak 601 070 169 m.gralak@dospel.com kujawsko-pomorskie
Grzegorz Kosyl 603 090 355 g.kosyl@dospel.com warmińsko-mazurskie
Grzegorz Kosyl 697 883 439 g.kosyl@dospel.com podlaskie
Wiktoria Dembicka 691 981 753 w.dembicka@dospel.com
pomorskie
Grzegorz Szabelski 697 871 254 g.szabelski@dospel.com
pomorskie
Grzegorz Skop 693 291 369 g.skop@dospel.com
zachodniopomorskie
Dariusz Szymczak 695 885 461 d.szymczak@dospel.com
wielkopolskie
Jakub Frankowski 693 466 582 j.frankowski@dospel.com
lubuskie
Patryk Ziemak 605 451 531 p.ziemak@dospel.com
mazowieckie płn.
Tomasz Klarecki 691 610 632 t.klarecki@dospel.com
mazowieckie płd.
Mariusz Hoffer 695 885 455 m.hoffer@dospel.com
łódzkie
Benedykt Sauter 697 698 321 b.sauter@dospel.com
dolnośląskie
Dariusz Szymczak 605 765 908 d.szymczak@dospel.com
opolskie
Paweł Świergała 609 995 083 p.swiergala@dospel.com
śląskie
Marcin Wnorowski 609 995 063 m.wnorowski@dospel.com
śląskie
Przemysław Buczek 693 466 581 p.buczek@dospel.com
małopolskie
Szymon Rzońca 609 681 708 s.rzonca@dospel.com
świętokrzyskie
Sylwia Gąsior 695 885 453 s.gasior@dospel.com
lubelskie
Alicja Moszczyńska 601 820 055 a.moszczynska@dospel.com
podkarpackie